Jdi na obsah Jdi na menu
 


DJ Wich vydal mixtape, ví to celá obora

29. 10. 2008

Vy to ještě nevíte? Jak je to možné? Nechtěl bych se opakovat, nakousl jsem to již v předchozím příspěvku blogu, ale je to stále ta samá písnička dokola. Nejde o Wiche, nejde o nikoho, jde o poloslepé opisování tiskovek, které pak visí jako magabomba na top pozici webu. Kdyby se jednalo o exkluzivní věc, článek, jenž se jinde neobjeví, neřeknu půl slova, ale jak by se vám líbilo...

...být například čtenářem denního tisku, měli by jste na výběr z deseti titulů, ale ve všech by psali to samé? To potom onen výběr postrádá jakýkoli smysl.

Kritika padá na všechny, i tento bezvýznamný web, aby si někdo nemyslel, že mluvím z pozice nadřazenosti. Většině autorů chybí vlastní myšlenky, webům chybí odlišnost od ostatních. Vždyť podle čeho si například vybíráte rádio, jenž budete poslouchat, časopis, který si budete kupovat? Podle toho jestli je onen produkt podobný jinému? Já myslím, že ne ("tedy pokud nechcete značkové hadry za čistapade").

Je jedno jak toho docílíte. Spoustou "zábavných prvků" na webu jako jukebox, videoplayer, hitparádu, galerie, vlastními autorskými články nebo kontroverzí či šíření špíny na ostatní popřípadě "čímkoli jiným odlišným", hlavní je, že návštěvník si bude jistý, že na onom konkrétním webu najde něco jiného než na předchozím.

Pokud jste měli zájem o Wichův mixtape a toto povídání vás zklamalo, navštivte některý z webů zaměřený podobně jako tento, najdete. (Na těch méně pružnějších ale možná až zítra).

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář